Niektóre funkcje naszej strony, związane np. z wyborem Dzieci do ufundowania Indeksu Sukcesów, mogą nie działać poprawnie na tej przeglądarce lub błędnie się wyświetlać. Zachęcamy do korzystania z innych przeglądarek, np.: Chrome, Mozilla Firefox lub Safari.
- - - -
Dzieci ma już Darczyńcę
- - - -
Dzieci czeka na wsparcie

Daj dziecku szansę

Akademia Przyszłości - siostrzany projekt Szlachetnej Paczki - pomaga Dzieciom z niską samooceną, które nie wierzą w siebie. Dzięki wsparciu Darczyńców, którzy indywidualnie lub w grupie fundują Indeksy Akademii, Dzieci mogą uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach z indywidualnym tutorem. Pod ich wpływem zaczynają radzić sobie z dotychczasowymi trudnościami i wierzyć w swoje marzenia, odkrywają swoje mocne strony.

Uwierz w Dziecko i pomóż zmienić jego historię.

Jak pomagamy Dzieciom

1

We współpracy ze szkołami docieramy do Dzieci, które mają trudności z niską samooceną, z relacjami czy z nauką.

2

Każde Dziecko otrzymuje swojego osobistego Tutora-Wolontariusza, z którym spotyka się na indywidualnych zajęciach raz w tygodniu.

3

Celem Tutora jest dotarcie do prawdziwych przyczyn trudności Dziecka, zrozumienie ich, wspólne znalezienie rozwiązania, a następnie rozwijanie mocnych stron Dziecka.

4

Dziecko ma zapewnione indywidualne podejście, a praca odbywa się według sprawdzonej, bezpiecznej dla niego metodologii wypracowanej w Akademii.

5

Osiągnięcia Dziecka – te małe i duże – wpisywane są do Indeksu Sukcesów fundowanego konkretnemu Dziecku przez Darczyńcę.

Ty też możesz pomóc zmienić historie Dzieci. Pomagaj z Akademią.

Podaruj Dziecku szansę - ufunduj Indeks Sukcesów

Ufundowanie Indeksu Sukcesów to dla wskazanego przez Ciebie Dziecka to sygnał, że jest ktoś, kto mu kibicuje w wyprawie po zmianę. To też wsparcie, dzięki któremu może korzystać ze spotkań z Wolontatiuszem-Tutorem i rozwijać się w Akademii Przyszłości.


Indeks dla jednego Dziecka to darowizna w wysokości 1000 zł na całą edycję. Przekazana kwota wspiera rozwój projektu i pozwala dotrzeć z pomocą do kolejnych Dzieci.

Chciałam dać szansę dzieciom, które na to zasługują, a które nie miały tyle szczęścia w życiu, a powinny mieć beztroskie i szczęśliwe dzieciństwo, takie jak kiedyś moje. Agnieszka, Darczyńca Indeksowy

Dzięki Twojemu wsparciu
Dzieci otrzymują

  • cotygodniowe indywidualne zajęcia z Wolontariuszem oparte na autorskiej metodzie tutoringu,
  • Indeks Sukcesów i atrakcyjną wyprawkę szkolną (m.in. plecak, akademiowe przybory),
  • spotkania z inspirującymi osobami ze środowiska artystycznego, naukowego czy biznesowego,
  • udział w akademiowych wydarzeniach, jak Dzień Dziecka w fotelu prezesa firmy, uroczysta Inauguracja i Gala Sukcesów,
  • zaangażowanie we wspólne działania z innymi Dziećmi i Wolontariuszami na rzecz potrzebujących.

Co otrzymasz jako Darczyńca
Akademii Przyszłości

  • przesyłkę z aplikacją Dziecka (wysyłka do fundującego Indeks w całości, ratach lub zakładającego zbiórkę),
  • podsumowanie semestralnej i rocznej pracy Dziecka, w tym Dyplom Największych Sukcesów,
  • dokładne informacje o metodologii pracy w Akademii oraz jej działaniu,
  • bezpośrednie wiadomości od Tutora – Wolontariusz pracujący z Dzieckiem kontaktuje się z Darczyńcą fundującym Indeks Sukcesów w całości, w ratach lub otwierającym zbiórkę. Kontakt z Darczyńcą dokładającym się do zbiórki jest opcjonalny.
  • indywidualne wsparcie ze strony Opiekuna Darczyńców AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w kwestiach związanych z zaangażowaniem w program.

Dzięki Tobie Dziecko otrzymuje szansę na jedną z najważniejszych zmian w życiu. Ufunduj Indeks Sukcesów Akademii Przyszłości dla jednego z nich.

Nim trafiłam do Akademii nic mi się nie udawało. Słyszałam, że nic ze mnie nie będzie, że nic nie osiągnę. Dzięki pani Kasi nauczyłam się jak ogarnąć rzeczy, z którymi mam trudności i będę walczyć o swoje marzenia, bo chcę być "psycholożką". Kasia, 9 lat, studentka Akademii.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy Cię do kontaktu:

indeks@wiosna.org.pl

Sprawdź też inne formy pomocy